Kongre Merkezi

Papillon Ayscha - Belek / Antalya

Papillon Ayscha, misafirlerinin görüş ve istekleri doğrultusunda baştan aşağıya yenilendi.

Yenilenen Select Villalar, Papillon SPA Merkezi, Aquapark ve daha bir çok yenilikle yeniden tasarlanan Papillon Ayscha, siz misafirlerimiz için büyük sürprizler sunuyor.

Konfor ve lüksün çağdaş bir anlayışla yeniden işlendiği Papillon Ayscha'da misafirlerimizin memnuniyeti her zaman ön planda...

Papillon Ayscha sizlere dünyanın en egzotik ve lezzetli tatlarını sunmaya devam ediyor.

Papillon Ayscha’da ki bir yenilikte, teppanyaki ustası Hai Hoang Trung. Marifetli elleri ve onaylanmış lezzetiyle sizlere birbirinden güzel uzakdoğu yemeklerini, birbirinden güzel sunumlarla hazırlıyor.

Yenilenen Lobby’de bulabileceğiniz şarap kavı ise, Fransa, İtalya, Şili, Arjantin ve Türkiye’den gelen dünyaca ünlü ve kaliteli şarapları tatma imkanı sunuyor.

Baştan yaratılan Spa merkezimiz modern ve şık olmanın yanı sıra, kendinizi farklı hissetmeniz için en küçük detayları bile atlamıyor.

Rahatlatıcı müzik eşliğinde, farklı kültürlerin farklı terapilerini yaşamak için sizi de yenilenen Papillon Ayscha Spa’ya bekliyoruz.

Yenilenen fitness merkezimiz, sizi şaşırtarak, beklentilerinizin çok ötesine uzanıyor.

Sağlıklı yaşam tarzından, tatilde de ödün vermek istemeyen misafirlerimiz için hazırladığımız fitness merkezimiz, profesyonel üniteleri ve yenilenen modern arayüzüyle tüm ihtiyacınız karşılayacak kapasiteye sahip. Ayrıca kişiye özel eğitim gibi ayrıcalıklarla, gerçek anlamda profesyonel bir spor deneyimi yaşayacaksınız..

Tatilinizi yepyeni bir lüks anlayışıyla geçirmeye ne dersiniz?

Select Villalar, yatağınızdan kalkıp sadece 5 adımla kendinizi havuzun serin sularına bırakabileceğiniz kadar fonksiyonel, kalabalık aileleri bile kolaylıkla ağırlayabilecek kadar büyük. Yenilenen Select Villalar, kendinizi özel hissetirecek bir lüks anlayışıyla yeniden tasarlandı...

 
 
Kongre merkezi web sitesi için tıklayınız...   
Burkon Turizm ve Kongre 2016 ©